Кудранія Полуничне дерево
250,00 грн
Саджанці полуничного дерева кудранії – цікаві, як екзотична рослина зі смачними плодами і як незвичайне деревце або кущ в садовому дизайні. Підходить для вирощування в домашніх умовах, в оранжереях і просто на підвіконні.
Термін дозрівання |
кінець червня |
---|---|
Горщик |
п9 |
Смак |
солодкий, ароматний |
Саджанці полуничного дерева кудранії – цікаві, як екзотична рослина зі смачними плодами і як незвичайне деревце або кущ в садовому дизайні. Підходить для вирощування в домашніх умовах, в оранжереях і просто на підвіконні. Кудранія тригострена – дивовижна рослина. Її рід належить до Тутових. І дійсно, плоди кудранії за будовою нагадують ягоди шовковиці, тільки великі, круглі, червоні. У розрізі і за забарвленням плоди кудранії нагадують полуницю. Напевно, тому її і називають «полуничне дерево». Що це? Це невеликий багатостовбурний кущ або невелике деревце, висотою до 3 м, розлоге, витончене. У природі кудранія росте в м’якому субтропічному кліматі, але здатна витримувати морози до -22°C. Висока зимостійкість дозволяє вирощувати саджанці кудранії не тільки в домашніх умовах, але і в садових посадках.
На одній рослині кудранії одночасно формуються чоловічі і жіночі квітки, які запилюються комахами. За відгуками, вважається, що для кращого зав’язування плодів рекомендується посадити поруч від двох саджанців. Квітки – невеликі, з’являються в пазухах листків. Цвітіння у відкритому ґрунті – в травні-липні, при вирощуванні в контейнерах – з квітня. Листи полуничного дерева нагадують лист шовковиці, але не такі великі. Округлі плоди діаметром 3-5 см – дозрівають в жовтні, зелені плоди світло-зелені, потім жовтувато-білі, при дозріванні стають червоними або червоно-бордовими. У зелених плодів – дрібні, як у малини кісточки – світлі, а у стиглих – коричневі. Повністю дозрілі ягоди – солодкі з ніжним смаком, майже не містить кислот, тому їх можна їсти людям з проблемами шлунково-кишкового тракту. Плоди містять масу корисних речовин, їх їдять свіжими, заморожують, варять варення, сушать, роблять компоти та ін.
Саджанці кудранії: види та сорти полуничного дерева
Активно і швидко входять в плодоношення саджанці – щеплені. Вони починають плодоносити на 3 рік після посадки. Зверніть увагу, що полуничне дерево з насіння дасть перший урожай тільки через 8-10 років. Рекомендуємо купити ексклюзивні щеплені саджанці кудранії в Яскрава Клумба – вони точно порадують вас урожаєм вже через пару років. Нагадаємо, дорослі дерева досить урожайні, можуть давати від 10 кг і більше. Найбільш відомі сорти полуничного дерева – кудранія з яскраво червоними плодами, і Burgundia з пурпуровими плодами та м’якоттю.
Саджанці кудраніі: посадка та догляд
Попри екзотичність і тропічне походження – вирощування кудранії дуже схоже на посадку персика або нектарина. Це теплолюбна рослина, тому при виборі місця для посадки саджанці вам потрібно місце, укрите від північних вітрів, в південній стороні сади.
Освітленість і вологість повітря. Кудранія буде добре рости при хорошому освітленні. Чим більше тепла і сонця, тим краще. І при домашньому вирощуванні, і при посадці в саду – ідеальне місце добре освітлене, але в саму спеку потрібно легке притінення, розсіяне світло. На сонці листя може обгорати. Місце не має бути занадто посушливим. Важливо: зайва вологість ґрунту та застій вологого повітря – неприпустимі при вирощуванні саджанців.
Ґрунт для посадки полуничного дерева і вирощування. Саджанці кудранії добре ростуть на будь-яких садових ґрунтах, від нейтральних до слабокислих. Чудово підійдуть легкі суглинки, збагачені компостом, торфом, з додаванням піску. Важливо: уникайте застою води в зоні коренів, виключіть високі ґрунтові води в місці посадки.
Полив – помірний. У міру висихання верхнього шару ґрунту рясно поливайте місце посадки. Не заливайте. Забезпечте саджанцям і дорослим рослинам хороший дренаж. Кудранія не любить перезволоження.
Догляд. Обрізку проводять за потребою навесні. Видаляйте пагони, які ростуть усередину і загущують крону, поламані й сухі. При домашньому вирощуванні – взимку контейнери переставляють у світле приміщення, що не промерзає з температурою близько нуля. При дотриманні правил вирощування, кудранія практично не вражається хворобами або шкідниками.
Кудранія взимку. Саджанці в перші пару зим краще вкривати. Дорослі деревця добре зимують навіть при короткочасних зниженнях температури до -25°C.
Полуничне дерево в саду
Саджанці кудранії підходять і для озеленення, тобто в живоплоті і групових посадках вони виглядають чудово. Завдяки розвиненій кореневій системі, саджанці добре закріплюються у ґрунт, можуть утримуватися на невеликому схилі.
Якщо обрано оплату при отриманні, ви сплачуєте додатково за переказ коштів у зворотній бік 2% + 20 грн
Способи оплати:
– Карткою будь-якого банку на сайті?через monoPay
– На відділенні або через додаткок “Нова Пошта”
– Інші способи оплати – по домовленості.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.